styczeń/luty

ZAJĘCIA Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ

prowadzone w ramach projektu ,,Akademia Malucha”

współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego

W ramach projektu  ,,Akademia Malucha”, podczas zajęć obowiązkowych  w styczniu realizowana była podstawa programowa  wychowania przedszkolnego.

Były realizowane tematy kompleksowe:

- Urządzenia elektryczne.

- Tu rosły paprocie.

- Odwiedzili nas babcia i dziadziuś.

- Zwierzęta są głodne.

Podczas zajęć wykorzystywane były atrakcyjne pomoce, które zostały nabyte w ramach realizacji projektu ,,Akademia Malucha”. Nadal najbardziej pomocna i ubogacająca zajęcia jest tablica interaktywna oraz różnorakie gry edukacyjne. Dzięki pomocom dzieci łatwiej i chętniej przyswajają realizowane treści programowe.

Grażyna Gumuła

Projekt pn.: ,,Akademia Malucha” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

ZAJĘCIA Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ

prowadzone w ramach projektu ,,Akademia Malucha”

W ramach projektu  ,,Akademia Malucha”, podczas zajęć obowiązkowych  w lutym realizowana była podstawa programowa  wychowania przedszkolnego.

Były realizowane tematy kompleksowe:

- Zabawy na śniegu.

- Jestem samodzielny w kuchni.

- Znam te baśnie.

- Chciałbym być matematykiem.

Podczas realizacji tematyki  ,,Jestem samodzielny w kuchni” wykorzystany został pięknie umeblowany kącik kuchenny. Nowoczesne mebelki kuchenne zakupiono dzięki realizacji projektu.

Piękne baśnie dzieci mogły oglądać dzięki wykorzystaniu tablicy interaktywnej.

Grażyna Gumuła

Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020