Cała Polska Czyta....

Cała Polska czyta dzieciom

Prognoz pogody słucham codziennie:

Będzie zimowo czy już wiosennie?

Czyb będzie wiało, czy będzie grzmiało,

A może deszczu będzie zbyt mało?

Dziś 12. 03. 2019r. odwiedziła nasze przedszkole mama Zosi z grupy,, MUCHOMORKI” pani Jagoda Nutowicz- Piechowicz. To kolejny gosć ,który przybył przeczytać przedszkolakom opowiadania i wiersze. Pani Jagoda przeczytała we wszystkich grupach fragmenty opowiadania Barbary Badowskiej ,,Cztery pory roku w leśnej rodzinie”, a także wiersze z książki ,,Wierszyki na pogode i niepogodę”. Dzieci z zaciekawieniem i uwagą słuchały czytanych przez mamę Zosi wierszy, a także odpowiadały na pytania które Pani Jgoda zdawała dzieciom. W grupie ,,Biedronki”  nasz gość mógł wysłuchać jak dzieci deklamują wiersz o dniach tygodnia.

Spotanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy Pani Jagodzie za przybycie i przeczytanie przedszkolakom wierszy i opowiadań.