Wycieczka Kulkolandia w Busku Zdroju

WYCIECZKA DO KULKOLANDII

Przeprowadzka do nowego przedszkola to jeszcze nie ostatnia atrakcja w tym roku szkolnym. Kolejną był bowiem wyjazd starszaków do Kulkolandii w Busku - Zdroju w dniu 05.06.2019r. Dzieci już od dawna zaplanowały, a nawet głosowały za zorganizowaniem takiego  wyjazdu. Większość starszaków była już w tej sali zabaw w ubiegłym roku, a że zabawa była wspaniała toteż glosowanie było łatwe do przewidzenia. Piękny, duży autokar podjechał w środę już pod nowe przedszkole, a dzieci z grup „Żabki” i „Biedronki” już czekały na chodniku! Dzień był bardzo upalny, toteż  pomysł zabawy w chłodnym pomieszczeniu bardzo się sprawdził. Zjeżdżalnie, gry, basen z kulkami i mnóstwo zabawek i kącików do zabawy to było to, co dzieci w wieku przedszkolnym lubią najbardziej ! I na nic edukacyjny cel wycieczki w tym przypadku! Nasze przedszkolaki zasłużyły na nagrodę w postaci ich wymarzonego wyjazdu za całoroczną pracę: naukę, udział w wielu uroczystościach, konkursach i dodatkowych zajęciach. Jak nagroda – to nagroda! Najważniejsze, że dzieci były zadowolone!

Gabriela Cz.