WOŚP

Przedszkolaki w Bajkowej Orkiestrze Świątecznej Pomocy-Pomaganie Jest Dziecinnie Proste

Od kilku lat przedszkolaki  z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie rozpoczynają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Europejskim Centrum Bajki. Tak było też i w tym roku. W 27 finale Bajkowej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem Pomaganie Jest Dziecinnie Proste po krótkim powitaniu i otwarciu tej akcji przez panią dyrektor Karolinę Kępczyk dzieci z grup: Biedronki i Żabki zaprezentowały tańce-kujawiak i krakowiak a najmłodsze Krasnoludki i Muchomorki  taneczną interpretację ballady L.Cohena „Hallelujah”. ”. Na wielkiej scenie maluchy zaprezentowały się wspaniale i na pewno rozgrzały i otworzyły niejedno serce biorących udział w tej imprezie. Niech ten pierwszy występ będzie  dobrym początkiem całej imprezy.

Barbara Żurek