Kiermasz stroików świątecznych

Kiermasz stroików i ozdób świątecznych w Samorzadowym

Przedszkolu w Pacanowie

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z najpopularniejszych ozdób świątecznych i zarazem najbardziej niezwykłych jest stroik. Na Boże Narodzenie nie tylko efektownie udekoruje on nasz stół wigilijny, ale również zbuduje jedyną w swoim rodzaju świąteczną atmosferę w domu. Stroik świąteczny ma w sobie magię, która wprowadza nas w ten niezwykły czas.

18grudnia 2018 roku już poraz 16 odbył się kiermasz stroików i ozdób świątecznych.

Na zorganizowany przez Radę Rodziców i Dyrekcję Samorządowego Przedszkola kiermasz przybyli licznie zaproszeni goście, którzy mogli wybrać przepiękny, niezwykły i oryginalny stroik, a potem skosztować słodkich pysznosci przygotowanych przez Panie z Rady rodziców.

Bardzo dziękujemy za przybycie na kiermasz wszystkim gościom, rodzicom za przygotowanie pięknych stroików, a także Dyrekcji i Radzie rodziców za stworzenie tak magicznej świątecznej atmosfery.

Dochód ze sprzedaży świątecznych stroików zostanie przeznaczony na potrzeby przedszkola.

Dupońka Agnieszka