„ NA DZIKIM ZACHODZIE” Bal karnawałowy 2016

„ NA DZIKIM ZACHODZIE”

Bal karnawałowy 2016

02.02.2016r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola przeniosły się na Dziki Zachód (czyli do ECB), gdzie odbywał się tegoroczny bal karnawałowy pod takim hasłem. O dobrą zabawę dzieci zadbała pani Kowbojka i Indianka ze Studia Małych Form Teatralnych  „AR-TE” w Krakowie, pani dyrektor Zdzisława Belon oraz wychowawczynie grup. Zabawy i konkursy były tematycznie związane z Dzikim Zachodem. Natomiast  muzyka wprawiała w taneczny nastrój nie tylko dzieci, ale też ich rodziców. Były nawet specjalne tańce dedykowane rodzicom i ich pociechom. Wszystkie Księżniczki, Indianki, Kowboje, Myszki Miki, Smoki, Duchy …  wirowały w tańcu. Podczas  przerwy dzieci otrzymały soki oraz słodkości, aby zregenerować siły. Bal był udany, a  dzieci zadowolone. Z niecierpliwością czekamy na następny!

Gabriela Czechowska