Pasowanie na przedszkolaka

24 października 2011 odbyło się pasowanie na przedszkolaka, które miało miejsce w ECB w Pacanowie. To szczególnie ważne wydarzenie dla nowoprzyjętych dzieci. Jest to również moment, w którym maluchy stają się pełnoprawnymi przedszkolakami.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich gości przez pania dyrektor Zdzisławę Belon. Następnie wszyscy wysłuchali hymnu przedszkola, którego autorem słów jest pani Barbara Żurek aranżację tego utworu przygotował pan Mariusz Maliga. Kolejnym punktem uroczystości była prezentacja programu artystycznego przez grupy przedszkolne. Mali artyści z gryp „Krasnoludki", "Muchomorki", "Żabki" i "Biedronki" pięknie śpiewały, recytowały wiersze i tańczyły. Następnie pani dyrektor przedszkola  zaczarowanym ołówkiem mianowała każde dziecko na przedszkolaka. Nie jednemu z rodziców łezka zakręciła się w oku.

Zdjęcia w zakładce GALERIA