Zadanie 11- " Zaczarowany ogród"

Zaczarowany ogród

Dnia 19.04.2023 r.  nasi przedszkolacy stali się prawdziwymi ogrodnikami. Dzieci wykonały kolejne zadanie pt. " Zaczarowany ogród". Podczas zajęć dzieci z z grupy" Motylki" podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania. Z pomocą pani posadziły kwiaty w doniczce, które upiększą otoczenie naszego przedszkola. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wykonywały poszczególne czynności sadzenia roślinek, a także poczuły się odpowiedzialne za pielęgnację i opiekę nad kwiatami. Dzięki bezpośredniej obserwacji przedszkolaki miały możliwość poszerzenia wiadomości na temat warunków niezbędnych do rozwoju roślin. Zajęcie to przysporzyło wszystkim wiele radości, ciekawości i satysfakcji z efektów swojej pracy.

D.Majewska