Wycieczka ‘’Stokrotek’’

Wycieczka ‘’Stokrotek’’ do Zakładu Gospodarki z Odpadami Komunalnymi w Rzędowie.
Dnia 12.10.2022r. po zjedzeniu pysznego śniadania grupa ,,STOKROTKI’’ wyruszyła na wycieczkę do Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Rzędowie. Po dotarciu na miejsce, wszyscy zostaliśmy serdecznie przywitani. Dzieci utrwaliły wiedzę z zakresu segregacji odpadów komunalnych, ochrony środowiska i recyklingu, a także odbyły spacer po Zakładzie. Podczas zajęć nie zabrakło również praktycznej nauki segregacji, filmu edukacyjnego oraz zabawy, która w tym przypadku miała za zadnie pokazać naszym przedszkolakom w jaki sposób można wykorzystać starą gazetę zanim wyrzucimy ją do kosza. Niewątpliwie ten element zajęć najbardziej spodobał się dzieciom :).
Serdecznie dziękujemy Paniom za wspaniałe warsztaty!

Ewa Nowak