Bawialnia Kids Mania- wycieczka

W poniedziałek, 6 czerwca 2022r. dzieci z przedszkola radośnie spędziły czas w  "Bawialni Kids Mania" w Staszowie.

Przed wyjazdem na  wyciekę Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej  i basenu z piłeczkami.  Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.