Dzień Rodziny

Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

W tak pięknym dniu, jakim jest Dzień Mamy i Taty 26 i 27 maja 2022r. dzieci z grup Muchomorków, Stokrotek, Biedronek, Motylków i Pszczółek zaprezentowały swoim Rodzicom występy z okazji Ich święta. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Każda grupa na koniec swojego występu pięknie zatańczyła przebojowy taniec dla zaproszonych gości. Po części artystycznej - zakończonej gromkimi brawami, przedszkolaki wręczyły Rodzicom upominki. Uroczystość przebiegła w ciepłej, miłej atmosferze i pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich Rodziców. Nie obyło się także bez łez i wzruszeń.
Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca składamy wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.

Ewa Nowak