Gminny konkurs recytatorski.

W tym roku 13 maja w Oblekoniu odbył się II etap-gminny XV II „Małego” Międzypowiatowego  Konkursu Recytatorskiego ,,Eko – znaczy zdrowo ”.W grupie wiekowej „0”-I kl. wzięło udział 10 dzieci z placówek w:  Wójczy, Ratajach  i Pacanowie.  Samorządowe Przedszkole w Pacanowie reprezentowali: Aleksandra Kwiecień, Natan Moroński  i Hanna Słota.

I miejsce w tej grupie wiekowej zajęła Hanna Słota z naszego przedszkola  i tym samym przechodzi do III etapu finałowego- powiatowego. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i tym, którzy brali udział w II etapie. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale. Dziękujemy!

Barbara  Żurek