Cyrk

CYRK SZOK W PRZEDSZKOLU

11kwietnia 2022r. w naszym przedszkolu gościliśmy Cyrk ,,Szok’’. Występ rozpoczął się od przywitania przez dzieci Klauna gorącymi brawami. Wesoły, uśmiechnięty klaun pokazywał dzieciom różne akrobacje na rowerze monocykl, niektóre dzieci nawet mogły same przejechać się na tym rowerze oczywiście przy pomocy Klauna. Podczas występów cyrkowych dzieci miały okazję obejrzeć pokaz żonglerki. Dużą radość wzbudził występ Klauna, który bawił dzieci swoimi sztuczki. Dodatkowo przedszkolaki uczestniczyły w pokazie iluzji oraz innych atrakcjach przygotowanych dla dzieci. Artyści zaprosili także nasze przedszkolaki do wspólnych występów podczas których dzieci miały okazję nie tylko podziwiać sztuczki cyrkowe, ale także brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Występ cyrkowy dostarczył wszystkim widzom mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali artystom za niezwykłe widowisko.

E. Nowak