MUCHOMORKI w projekcie

MUCHOMORKI  w projekcie : „Las tlen produkuje i przedszkolaków raduje”- „Działaj Lokalnie 2021”

W listopadzie2021r  Przedszkole Publiczne w Połańcu zaprosiło naszą grupę do  udziału ww. projekcie. Uczestnikami były też dzieci 6-letnie z przedszkoli w Łubnicach, Oleśnicy oraz z gminy Połaniec. Ze względu na pandemię działania  przeprowadzane były w salach przedszkolnych a nie jak wcześniej zaplanowano w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Tematy zajęć i zabaw, które realizowały Muchomorki to: „Drugie życie śmieci” -prezentacja multimedialna,” Co nam daje las-Wędrówki Skrzata Borówki”-bajka edukacyjna, ”Segregujemy odpady” –zabawa dydaktyczna oraz zabawa ruchowa „Recykling-Ekopingwinek”. Z przeprowadzonych działań zostały wysłane zdjęcia do organizatora.Za udział w projekcie Muchomorki otrzymały podziękowania i grę edukacyjną  „Sylabuję i główkuję”. Była to miła zabawa a jednocześnie nauka jak chronić środowisko.

Barbara Żurek