Święto Pluszowego Misia

Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.
Dzieci poznały historię powstania pluszaków, każdy z bajkowych misiów miał dla dzieci zadanie. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku - misiów, wykonanych z wafli ryżowych, nutelli i bananów.
Dużą atrakcją dla dzieci okazało się robienie zdjęć w misiowej fotobudce.  Dzieci wykazały się także sprawnością, przyjęły i zrealizowały  misiowe wyzwanie, a na koniec brały udział w misiowym quizie. Powstały również piękne misowe wydzieranki.
Już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia. Najważniejszy, główny cel - wspólna, zgodna zabawa- został osiągnięty.