ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA „NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC”

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA

„NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC”

,,Różaniec – to skarb,

który trzeba odkryć"

Jan Paweł II

Październik, to wyjątkowy czas modlitwy różańcowej, dlatego dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie różańcowym. Konkurs ten stał się nie tylko okazją do uczestnictwa w nabożeństwie, ale także do wykazania się pomysłowością w wykonaniu różańców.

Polegał na przygotowaniu przez uczniów różańców z dowolnego materiału. Przedszkolaki wraz z rodzicami do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Wśród wykonanych różańców można było zauważyć różnorodne formy pracy. Pojawiły się między innymi orzechy, kasztany ,koraliki, makaron, cukierki, płatki śniadaniowe, a nawet dzika róża i kukurydza.

Komisja, która oceniała prace uczniów miała nie lada problem. Wszystkie różańce były piękne i pomysłowe. Ostatecznie komisja postanowiła wyróżnić wszystkie prace dzieci biorących udział w konkursie.

Pani dyrektor Zdzisława Belon podczas uroczystego  apelu ogłosiła wyniki konkursu .Wszystkie prace zostały nagrodzone. Dzieci otrzymały dyplomy i bransoletki w formie różańca.

Wykonane różańce zostaną  wystawione w przedszkolu.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud i wzięli udział w konkursie.

Agnieszka Duda