Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

prowadzone w ramach projektu ,,Akademia Malucha”

współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego

W Przedszkolu Samorządowym w Pacanowie jest realizowany projekt ,,Akademia Malucha”. W ramach tego projektu w grupie ,,Motylki” są prowadzone zajęcia  dydaktyczno-wyrównawcze. Celem ogólnym tych zajęć jest wspieranie rozwoju dziecka oraz wyrównywanie szans edukacyjnych. Dzieci w formie zabawowej, wykorzystując pomoce uzyskane z projektu, mają usprawniane umiejętności manualne,  rozwijaną  percepcję wzrokową, mowę i myślenie oraz umiejętności matematyczne.

Grażyna Gumuła

Projekt pn.: ,,Akademia Malucha” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020