Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

WOŚP

Przedszkolaki  tańczą dla WOŚP

Od kilku lat przedszkolaki  z   Samorządowego Przedszkola   w Pacanowie rozpoczynają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Europejskim Centrum Bajki. To już tradycja. Tak  było też i w tym roku podczas 28 finału WOŚP  pod hasłem „ Wiatr w żagle”. Po krótkim powitaniu  wszystkich zebranych  i otwarciu 28finału WOŚP przez panią dyrektor Karolinę Kępczyk dzieci z grupy najmłodszej „Krasnoludki” zaprezentowały taniec  „Przytul mnie”  następnie „Motylki” odtańczyły ”Zygzaki”, „Muchomorki ” pokazały wesołe: „Idziemy do ZOO”  a starszaki „Pszczółki „ i „Biedronki” kolejno tańce: „Szalone dzieciaki” i „Do góry”. Wszystkie grupy przedszkolne uświetniły ten szczególny dzień przekazując swój mały dar serca poprzez zaprezentowanie tańców, tym samym łącząc się i wspierając szczytny cel.

Niech wiatr mocno dmucha w żagle WOŚP !

W imieniu przedszkolaków życzy

Barbara  Żurek