Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Piernikowe cudeńka

W dniu 5 grudnia 2019r. dzieci z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie  uczestniczyły w warsztatach piernikowych. Taką atrakcję przygotowali  dla nas państwo: Mateusz i Paula Góra właściciele restauracji „Kuźnia Smaków” w Pacanowie.

Gdy weszliśmy do piernikowego królestwa  przywitał nas zapach pieczonego piernika, który  unosił się w całym budynku. Poczuliśmy magię świąt,  która łączyła się z radością.  Podczas wspólnej zabawy  nasze dzieciaki mogły rozwijać zmysły, a także zaprezentować  swoje zdolności artystyczne.  Przy pomocy lukru i ozdób cukierniczych powstawały małe dzieła sztuki, które mogłyby ozdobić niejeden bożonarodzeniowy jarmark. Wszyscy uczestnicy byli bardzo mocno zaangażowani w swoją pracę, oddając się bez reszty powierzonym zadaniom.  Wielką przygodę małych przedszkolaków zakończyła konsumpcja pysznych wypieków.

Serdecznie dziękujemy właścicielom  i pracownikom restauracji „Kuźnia Smaków" za wspaniałą atrakcję  jaką przygotowali naszym kreatywnym dzieciaczkom. Wspólnie spędzony czas był  czasem miłym i owocnym w nowe doświadczenia.

Dziękujemy za Państwa pracę, pomysły i zaangażowanie.

Dzieci i nauczycielki z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie