Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Teatrzyk ,,Wielkie wydarzenia w świecie małych ludzi''

16 października nasze przedszkolaki oglądały wesoły spektakl pt. „Wielkie wydarzenia w świecie małych ludzi” w wykonaniu Kieleckiego Teatru Patigo. Sztuka miała charakter edukacyjno-profilaktyczny i przedstawiała scenki, podczas których przedszkolaki dowiedziały się, jak należy zachować się w różnych sytuacjach. Dzięki przedstawieniu dzieci zdobyły wiedzę na temat zagrożeń czyhających w lesie oraz bezpieczeństwu poruszania się po jezdni. Aktorzy przybliżyli również w zabawny sposób postać lekarza, który stał się przyjacielem naszych małych widzów. Przedstawieniu towarzyszyła duża dawka humoru, rytmiczne piosenki oraz zagadki, z którymi nasze przedszkolaki świetnie sobie poradziły.

Ewa Nowak