,,Wakacji nadszedł czas”

Zakończenie roku przedszkolnego

W dniu 19.06.2019r w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci z grup młodszych pożegnały odchodzących do szkoły starszaków i przedszkole na czas wakacji: wierszami, piosenkami i tańcami. Starszaki w swoim ostatnim przedszkolnym występie złożyły życzenia, a także podziękowania i kwiaty pani dyrektor, swoim wychowawczyniom i pracownikom obsługi. Pani dyrektor Zdzisława Belon wręczyła dyplomy z podziękowania rodzicom którzy pomagali przy przeprowadzce do nowego przedszkola a także slużyli swoją życzliwością w codziennym życiu przedszkola. Pani dyrektor również złożyła życzenia  na czwakacji.

Dupońka Agnieszka