Dzień rodziny

Dzień Rodziny

„CUDOWNYCH RODZICÓW MAM…”

Mama i tata to wielkie słowa, które są równoznaczne z miłością, dobrocią, szczęściem i bezpieczeństwem. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w życiu, a więź między dzieckiem a rodzicem, to coś, co należy pielęgnować przez całe życie. Dlatego też jak co roku w naszym przedszkolu organizowany jest Dzień Rodziny podczas którego dzieci poprzez wiersze, piosenki i zatańczony taniec wyrażją swoją wdzięczność i miłość dla kochanych rodziców za ich tród, miłość i poświęcenie. Łączymy bowiem jednego dnia te dwa piękne święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Miłości i wzruszeń tego dnia mamy więc całe mnóstwo.

Dziś 07. 06. 2019 roku dzieci z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie przedstawiły krótką część artystyczną po której złożyły swoim ukochanym mamusiom i tatusiom najpiękniejsze życzenia płynące z ich serduszek wręczając przy tym drobne upominki.

Po występach dzieci wraz z rodzicami udały się pod budynek starego przedszkola, gdzie czekały na nie niespodzianki: basen z kulkami, wielka dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, a dla rodziców słodkie ciastko i kawa wszystko to po to aby to piątkowe popołudnie upłynęło w miłej rodzinnej atmosferze.

Dupońka Agnieszka