1 dzień w nowym przedszkolu

Pierwszy dzień w nowym przedszkolu!

Po oficjalnym otwarciu w sobotę 1 czerwca 2019 r nowego Samorządowego Przedszkola w Pacanowie na Radziwiłłówce  od poniedziałku wszyscy gotowi do pracy-personel i dzieci. Od samego rana z uśmiechem na buziach przedszkolaki wchodziły do nowego przedszkola. Pierwsze  zabawy , zajęcia w pięknych salach, zabawy na placu przedszkolnym, pierwsze posiłki w jadalni, zwiedzanie nowych pomieszczeń przedszkolnych. Teraz każdy oddział ma przestronną i słoneczną  salę z łazienką obok. Jest nowoczesna kuchnia ze stołówką,  kolorowa szatnia, sala rekreacyjna ,która może służyć jako miejsce zabaw, ćwiczeń i być miejscem dziecięcych bali czy zebrań z rodzicami.

Nowe, piękne, nowoczesne przedszkole jest spełnieniem marzeń nie tylko dzieci .

Niech każdy dzień tu spędzony przynosi im  wiele wspaniałych przygód, dziecięcych przyjaźni oraz radości z beztroskiej zabawy. Niech to przedszkole będzie miejscem bezpiecznym , przyjaznym  i otwartym na ich potrzeby.

Barbara Żurek

.