Akademia Dobrych Manier

Ku naszej ogromnej radości, nasze przedszkole z sukcesem dołączyło do grona placówek, które w swoich celach edukacyjnych, ale też w praktyce pedagogicznej, uwzględniają kształtowanie postaw zgodnych z zasadami dobrego wychowania. Mamy nadzieję, że realizacja programu "Akademia Dobrych Manier" - w oparciu o  materiały dydaktyczne oraz pomoce naukowe - dostarczy dzieciom wiele radości podczas angażujących i niezwykle kreatywnych zadań.

W ramach realizacji akcji Akademia Dobrych Manier w grupie Biedronki zosał przeprowadzony ciąg zajeć, związanych z zasadami Savoir-vivre. W przedszkolu zosał przeprowadzony konkurs plastycznyc  pt. " Order Mistrza Dobrych Manier".