Wizyta w szkole

Dnia 25.03.2019 r. przedszkolaki z grupy II udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej w Pacanowie.
Niektóre dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Było to dla nich nie lada przeżycie – duży budynek, dużo dzieci, dzwonek na przerwę!
Przedszkolaki miały okazję aktywnie uczestniczyć w zajęciach, na których odpowiadały na pytania oraz rozwiązywały zagadki przygotowane przez klasę III pod kierunkiem pani Grażyny G. Ponadto zwiedziły budynek szkoły poznając wygląd różnych klas, bibliotekę, świetlicę oraz salę gimnastyczną. Przyszli uczniowie zostali miło przyjęci przez uczniów i nauczycieli, którzy pracują w szkole. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały upominki od trzecioklasistów - pięknie ozdobione rożki z zakładkami do książek i planem lekcji oraz cukierkami.
Składamy serdecznie podziękowania dla wychowawczyni klasy III za miłe spotkanie.

Gabriela Cz.