W nowym przedszkolu

W NOWYM  PRZEDSZKOLU…

Dookoła nowego przedszkola  cisza i spokój. Wewnątrz też spokojnie ale prace wciąż trwają.  To już tylko porządkowanie i sprzątanie. Montaż kuchni i wszystkich urządzeń zakończony. W salach dydaktycznych brakuje tylko mebli, które już  są gromadzone, przygotowane do  montowania i ustawiania. Przestronne, jasne, kolorowe sale, duże okna a właściwie przeszklone ściany  z  widokiem na nowoczesny plac zabaw, piękne łazienki, korytarze ,szatnia ,sala rekreacyjna –wszystko prezentuje się wspaniale. Cała przestrzeń przedszkola  dostosowana do potrzeb dzieci.

Będzie to na pewno miejsce wyjątkowe dla każdego dziecka.

Barbara  Żurek