Teatrzyk "Króliczek- wędrowniczek"

Widowisko teatralne

Dziś 15 marca przyjechali do naszego przedszkola artyści ze Studia Małych Form Teatralnych ,,PATIGO” z widowiskiem pt. ,,Króliczek – wędrowniczek”. Spektakl ten, to znakomita komedia dla dzieci, ujęta w przepięknej scenografii i olśniewających kostiumach.Główny bohater, to niezdarny, ale bardzo zabawny i wdzięczny Królik, który wyrusza w świat spotykając swoich uzdolnionych przyjaciół: wielkiego sportowca Zająca, cudownego śpiewaka Skowronka oraz nieco marudną, ale bardzo mądrą Żabkę.Celem spektaklu jest to, aby wszyscy odbiorcy, oprócz porcji śmiechu i humoru, zażyli również w trakcie jego trwania nieco ruchu, śpiewu oraz prostych ćwiczeń umysłu.Wszystkim przedszkolakom bardzo podobało się przedstawienie za co po widowisku nagrodzili gromkimi brawami przybyłych do naszego przedszkola aktorów.

Agnieszka Dupońka

Zdjęcia: Gabriela Czechowska