Wycieczka do Rzędowa

13.05.2016 r. dzieci z grupy „Biedronki”  wraz z opiekunami, panią dyrektor Zdzisławą Belon, paniami: Ewą Kapustą i Darią Nawrot udały się autobusem szkolnym do Rzędowa. Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich prezentował dwa projekty zrealizowane dzięki funduszom europejskim.  Na dzieci czekało wiele niespodzianek.  Oprócz zwiedzania obiektów znajdujących się na terenie zakładu, występów muzycznych i artystycznych  odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom II edycji konkursu: „EKO- MARZANNA”, w którym nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie. Nasze dzieci przygotowały krótki montaż słowno- muzyczny dotyczący dbania o środowisko, który zakończył piękny występ taneczny do piosenki pt.: „Biedroneczki są w kropeczki”. Natomiast w stoisku propagującym „Dzień bez śmiecenia” dzieci wymieniły zabrane ze sobą worki surowców wtórnych na torby ekologiczne. Otrzymały także kolorowe baloniki.

Gabriela Czechowska