Filharmonia

KAMERALNY KONCERT EDUKACYJNY

„Zapraszamy do Muzykowa”

15 października wszystkie przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie oraz nasi goście - dzieci ze Świetlicy dla Małych Dzieci w Ratajach Słupskich, wzięli udział w kameralnym koncercie edukacyjnym przygotowanym przez muzyków z Filharmonii Świętokrzyskiej. Dzieci zapoznano z niezwykle muzykalną rodziną! Tata Rytm, mama Melodia i ich córki- Dynamika i Agogika zaprosiły wszystkie dzieci do swojego muzycznego domu i opowiedziały o swojej muzycznej rodzinie. Usłyszeliśmy utwory J.S. Bacha oraz W. A. Mozarta oraz dowiedzieliśmy się, że skrzypce naprawdę mają duszę… Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie!

Gabriela Czechowska