Wiosenny pokaz mody

Wiosenny pokaz mody w przedszkolu

Śledząc trendy w modzie postanowiliśmy w tym roku uczcić nadejście wiosny Pokazem Mody Wiosennej. Odbył się on 21 marca. Nie  zawiodła pomysłowość Dzieci i Rodziców. Kreacje przygotowano według własnych pomysłów, wykonano  je z wszelkich dostępnych materiałów: różnorodnych tkanin, bibuły, wstążek, kwiatów. Wszystkie były wyjątkowe, a przede wszystkim kolorowe i oryginalne. W tym dniu w Przedszkolu zagościła prawdziwa Wiosna. Po wybiegu spacerowały wiosenne Modelki i Modele, nie zabrakło Pani Wiosny i Pana Wiosny, Dzieci - Kwiatów oraz innych cudownych wiosennych postaci. Dzieci prezentowały swoje stroje na specjalnie przygotowanym wybiegu przy dźwiękach muzyki. Wszyscy bawili się wspaniale. Mamy nadzieję, że taki sposób witania tej wyjątkowej pory roku  na stałe wpisze się w kalendarz przedszkolnych wydarzeń.
Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy włożyli dużo kreatywności w stworzenie wiosennych strojów.

Nagrodzone stroje prezentowali:
Grupa KRASNOLUDKI: