PIECZEMY PIZZĘ

Pizzę uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli, dlatego w naszym przedszkolu w czwartek 8 lutego 2024r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy.
Na zajęciach przedszkolaki z grup: Krasnoludków, Muchomorków i Pszczółek miały okazję zobaczyć jak powstaje pizza i jakich składników potrzeba, aby ją przygotować. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały pizzę. Kiedy ciasto trafiło do pieca, przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały degustacji. Zapach roznosił się po całym przedszkolu. Najbardziej wyczekiwanym przez dzieci punktem dnia było oczywiście zjedzenie przepysznej pizzy, którą sami sobie przyrządzili.
Z całą pewnością był to niezwykle smakowity dzień, który upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze!

Ewa Nowak