Zimowe harce na śniegu w grupie Biedronki

"Hu hu ha, hu hu ha

Nasza zima zła!

A my jej się nie boimy (...)"

Zima w tym roku nie skąpi nam śniegu, a białych puch otulił okolicę przedszkola. Dlatego okazji do zabaw na śniegu jest wiele. Dzieci z grupy Biedronki urządzały harce i zabawy w te piękne i zimowe dni. Nasze przedszkolaki nie zapomniały również o ptaszkach. Biedronki dokarmiały naszych skrzydlatych gości. Dzięki temu, dzieci poszerzyły swoje wiadomości dotyczące sposobów dbania o ptaki zimą. Przedszkolaki umieściły smakołyki w karmniku. Zachęcamy wszystkie dzieci do dokarmiania ptaków i zakładania karmników. To doskonała okazja do kształtowania u dzieci poczucia odpowiedzialności oraz wrażliwości na losy zwierząt. Po wesołej zabawie na śniegu, z rumieńcami na policzkach i z wielką radością dzieci wróciły do przedszkola na pyszny obiadek.

D.Majewska