Warsztaty " Świąteczne pierniczki" w Kuźni Smaków

„ŚWIĄTECZNE PIERNIKI, SERDUSZKA, DZWONECZKI …

RUMIANE, PACHNĄCE, PIĘKNIE PRZYSTROJONE

PEWNIE NA CHOINCE BĘDĄ ZAWIESZONE”

Przedświąteczny czas każdemu kojarzy się z pieczeniem i dekorowaniem pierniczków oraz wspólnym kolędowaniem. Dnia 07.12.2023r. dzieci z grupy Biedronki uczestniczyły w warsztatach ozdabiania pierników bożonarodzeniowych. Zajęcia odbyły się w restauracji " Kuźnia Smaków" w Pacanowie. Warsztaty zostały zorganizowane przez panią Paulę Górę- właścicielkę "Kuźni Smaków" oraz pracownicę restauracji. Dzięki życzliwości właścicieli po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawych zajęciach. Dzięki temu stworzyliśmy naszą małą tradycję :) Celem warsztatów było podtrzymanie tradycji bożonarodzeniowej oraz zgromadzenie dzieci przy wspólnym stole, aby wspólnie cieszyć się dobrą zabawą. Podczas warsztatów dzieci wykonywały świąteczne słodkości oraz uczyły się dekorować świąteczne pierniki. Wyobraźnia naszych małych artystów nie miała granic, a przy tym dzieci miały mnóstwo frajdy. Każde upieczone piernikowe ciasteczko zostało oblane kolorowym lukrem w różnych kolorach. Nie zabrakło również dekoracji cukrowych w różnych kształtach i kolorach. Dekorowanie pierników okazało się świetną i twórczą zabawą.

Serdeczne podziękowania

dla

Właścicieli i pracowników restauracji "Kuźnia Smaków" za zorganizowanie

i przeprowadzenie warsztatów ozdabiania pierników bożonarodzeniowych

dla dzieci z Samorządowego Przedszkola z Pacanowa.

Dzieci z grupy " Biedronki" wraz z wychowawcą

pragną złożyć szczególne podziękowania

dla Pani Pauli Góry

za okazaną życzliwość, otwartość, uśmiech,

przyjazną atmosferę w świątecznym klimacie,

a także za nieskazitelne przygotowanie warsztatów.

DZIĘKUJEMY ! kiss

D.Majewska