Mikołajki w przedszkolu w Pacanowie

Mikołajki w przedszkolu w Pacanowie.

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….

Wizyta Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej  oczekiwanych dni w roku. Cały ten tydzień  w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie  był Mikołajkowy. Dziś odwiedził przedszkolaków już  trzeci Mikołaj .Tym razem przyjechał on z trzema cudownymi Elfami i przyniósł prezenty dla każdego dziecka i dla każdej grupy przedszkolnej. Mikołaj i Elfy reprezentowali Stowarzyszenie „Wspólnota Oleśnica” : p.Monika Kosałka,p.Agata Duda,p.Bożena Latoch oraz p.Edward Lalewicz  a darczyńcami byli : p.Leszek Świątek-prezes firmy BUDKOM z Oleśnicy , p.Halina Mądra –właścicielka Zajazdu „OAZA” oraz anonimowy darczyńca. Wszystkim serdecznie dziękujemy! Dzieci były zaskoczone tą wizytą a jednocześnie bardzo szczęśliwe i zadowolone .Mikołaj oprócz prezentów przywiózł  mnóstwo uśmiechu. Były rozmowy, mocne uściski, wspólna zabawa i tańce. Dziś Mikołaj  i Elfy  tak jak jego poprzednicy obiecali, że wrócą za rok. Wszyscy będą czekać na tych wspaniałych gości. Miłym akcentem na zakończenie wizyty były wspólne zdjęcia. Jeszcze raz  dziękujemy i zapraszamy!

Barbara Żurek