Dzień Przedszkolaka w Pszczółkach

- wyjazd do Kulkolandu w Radomyślu Wielkim

Z okazji Dnia Przedszkolaka, czyli 20 września 2023r.  grupa „Pszczółki” wybrała się do sali zabaw „Kulkoland” w Radomyślu Wielkim. Już sam dojazd prawdziwym, dużym autobusem był dla niektórych dzieci niebywałą atrakcją. Na miejscu przywitały Nas bardzo miłe Panie, które opowiedziały o zasadach korzystania ze sprzętów na sali. Zabawy i szaleństwa była cała moc! Dodatkową atrakcją było spotkanie dzieci z bajkowymi postaciami: Myszką Miki i Marshallem, a także przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną i konkursy. Był także czas na ugaszenie pragnienia i mały odpoczynek. Ten dzień pełen wrażeń i atrakcji wypełnił się zabawą! Przedszkolaki bardzo miło spędziły czas z kolegami i koleżankami, dlatego wesołe wróciły do przedszkola na pyszny obiadek.

Gabriela Cz.