Zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023

Chociaż słońce jasno świeci
Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas

Teraz wakacje czekają nas!

Dnia 22.06.2018r. o godz. 9:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli Burmistrz MiG Pacanów p. Wiesław Skop, Przewodniczący Rady MiG p. Artur Czub, grono pedagogiczne, pracownicy przedszkola oraz rodzice. W tym uroczystym dniu odbyło się także, pożegnanie odchodzącej na zasłużoną emeryturę Pani Dyrektor Zdzisławy Belon. Były miłe słowa, wspomnienia i cudowne życzenia. Składamy Pani Dyrektor jeszcze raz serdeczne podziękowania za wieloletnie zaangażowanie w pracy zawodowej.  Przez wiele lat kierowała Pani naszą placówką, a będąc jej Dyrektorem musiała Pani podejmować dużo trudnych decyzji. Wiele miłych chwil spotkało Panią w jej murach. Wszystko to niech splata się w piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć Pani na zasłużonej emeryturze. Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.
 Nasi mali absolwenci rozpoczęli uroczystość dostojnym tańcem - polonezem. Na początku wystąpiły pięciolatki, które piosenkami i wierszykami pożegnały starszaków, a potem rozpoczął się występ sześciolatków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Natomiast nasze najmłodsze grupy zachęciły wszystkich do świętowania upragnionych wakacji.  Po występach wszystkie sześciolatki otrzymały z rąk Pani Dyrektor oraz Wychowawców grup nagrody książkowe oraz dyplomy. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowanie dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.
        Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! :)