Wycieczka do bawialni "Kulkoland"

We wtorek, 6 czerwca dzieci z grupy ,,Stokrotki i ,,Motylki” wybrały się do Sali zabaw ,,Kulkoland” , do Radomyśla Wielkiego.

Przed wyjazdem na wyciekę Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

Na miejscu niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej i basenu z piłeczkami. Dzieci mogły również swobodnie bawić w kącikach tematycznych oraz korzystać z różnego rodzaju zabawek i sprzętów.

Wycieczka do „Kulkolandi” to niezapomniane chwile i niezapomniane wrażenia. Niestety pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.