Przedstawienie "Czerwony Kapturek"

Mieszkanki DPS-u  zagrały dla przedszkolaków.

14 czerwca 2012r w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie wystąpiły gościnnie mieszkanki domu Pomocy Społecznej w Słupi prezentując bajkę

pt. „Czerwony Kapturek”. Panie pod kierunkiem instruktora terapii p. Anny Zdziebko, która dodatkowo wystąpiła w roli narratora wcieliły się w bajkowe postacie. Mimo, że bajka ta znana jest każdemu dziecku to przedszkolaki oglądały ją z wielkim zainteresowaniem. Panie swoje role odegrały znakomicie. Do tego oprawa muzyczna i piękna dekoracja sprawiły, że dzieci bardzo przeżywały kolejne wydarzenia. Na szczególną uwagę zasługuje mocno podkreślony morał bajki, że nie należy ufać nieznajomym.

Dziękujemy za to miłe spotkanie i zapraszamy do nas ponownie.

Barbara Żurek