Nowe przedszkole wkrótce!

Nowe przedszkole wkrótce!!!
Już tylko dni dzielą nas od  oficjalnego otwarcia nowego przedszkola na Radziwiłłówce. Zanim to nastąpi i będzie można rozpocząć pracę, naukę i zabawę a także przygotowywanie posiłków czeka nas wielka przeprowadzka ze starego przedszkola. Chociaż w nowym budynku wszystkie pomieszczenia są wyposażone w potrzebne sprzęty i meble to jednak brakuje zabawek, zestawów kolorowych skrytek , pomocy, plansz, tablic , przyborów i wyposażenia  dzieci a jest  tego sporo. Każde dziecko przez cały rok szkolny gromadzi swoje prace plastyczne, karty pracy, książki więc w ostatnich miesiącach półeczki i teczki są zapełnione. Mamy nadzieję, że wspólnie z rodzicami, którzy już teraz deklarują swoją pomoc uda się sprawnie tego dokonać. Być może Dzień Dziecka będzie tym szczególnym dniem dla naszych maluchów i wspaniałym początkiem dalszej edukacji w pięknym, nowoczesnym obiekcie. Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze troszkę poczekać . Aktualne  zdjęcia pozwolą przybliżyć wygląd wnętrz nowego przedszkola.
Zapraszam do oglądania!

Barbara Żurek