Powiatowy Konkurs Recytatorski - gościnny występ taneczny

14 maja nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne podczas XII „Małego” Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pt:. „Rodzina razem się trzyma”. Konkurs odbywał się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. W przerwie między zmaganiami recytatorskimi  w dwóch kategoriach wiekowych, nasi tancerze  wykonali dwa tańce. Najpierw zatańczyły polkę do piosenki pt.: „Mama wszystko wie” dzieci z grupy „Żabki”. Następnie na scenę wkroczyły piękne krakowianki i krakowiacy z grupy „Biedronek”. Obydwa układy taneczne opracowała i  perfekcyjnie wyćwiczyła wspólnie z dziećmi pani Joanna Biała- Wilk, animator tańca. Mamy nadzieję, że umililiśmy  choć odrobinę czas tym wszystkim dzieciom, które brały udział w konkursie. Był to zapewne dość stresujący dla nich dzień. Serdeczne podziękowania składamy także organizatorom konkursu za zaproszenie i możliwość pokazania naszych małych talentów tanecznych.

Gabriela Czechowska