Przedszkolaki w „ BAJKOWEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY”

12 stycznia 2014 roku w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie odbył się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Bajkowej Orkiestrze wzięły także przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola, które zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Starszaki z grup „Biedronki” i „Żabki” przygotowały dwa tańce pod kierunkiem pani Joanny Białej- Wilk, animatora tańca. Były to: żywiołowy taniec disco „Moito Eoo, Eaa” oraz  opowieść ruchową: „Pracowity dzień krasnoludka”.

Hasłem 22. Finału były wymowne słowa NA RATUNEK! Zbierano pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Nasze przedszkolaki także są skore do pomocy. Ich małe serduszka aż rwały się do tańca- bo wiedziały, że w tym dniu chociaż w taki sposób mogą okazać swoje zaangażowanie.

Gabriela Czechowska

Foto: G. Czechowska