Kiermasz stroików świątecznych

KIERMASZ STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH

19.12.2013 r.

Tradycyjnie już w grudniu, na kilka dni przed przerwą świąteczną, nasze przedszkole organizuje Kiermasz Stroików Świątecznych. Impreza odbywa się dzięki pomysłowości i artystycznej duszy wielu z rodziców. Ich pomoc i w tym roku okazała się nieodzowna!!!

Toteż na naszym kiermaszu nie mogło zabraknąć  choinek z szyszek i makaronów, świątecznych stroików i drzewek. Nowością na tegorocznym kiermaszu były ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i ich rodziców w ramach konkursu przedszkolnego zorganizowanego przez panie: E.Kapustę  i B.Żurek pt.: „Najoryginalniejsza ozdoba świąteczna”. Pomysłowości można tylko pozazdrościć. Pojawiły się  naprawdę oryginalne ozdoby, m.in.:  choinka wykonana z wacików kosmetycznych, choinka sklejona z krzyżówek , ozdoby z puzzli. Oprócz tego można było kupić tradycyjne, piękne i pachnące igliwiem stroiki. Zakup zależał od indywidualnych upodobań i gustu. W tym roku zebrane pieniążki wydamy na zakup pomocy dydaktycznych, z których będą korzystać wszystkie przedszkolaki.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację kiermaszu i wykonanie pięknych stroików. Wielkie podziękowania należą się także gościom, którzy kupili piękne ozdoby i stroiki. To dzięki Wam jest sens organizować takie imprezy.

Gabriela Czechowska