JASEŁKA

"Cicha noc, święta noc

Narodzony Boży Syn..."

JASEŁKA

Dnia 18.12.2013 r. w Europejskim Centrum Bajki dzieci z naszego Przedszkola wystawiły Jasełka, w których swoje umiejętności aktorskie prezentowały wszystkie grupy. Matka Boża wraz ze św. Józefem mogli cieszyć się Narodzeniem Jezusa a także przybyłymi do stajenki betlejemskiej pasterzami i mędrcami ze Wschodu. Pokłon Jezusowi złożyli też krakowiacy i krakowianki, którzy przybyli z królewskiego Krakowa. Jasełka zgromadziły: Rodziców, Opiekunów, Babcie i Dziadków. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Dyrektor ECB- pani Karolina Kępczyk.

Na zakończenie pani dyrektor- Zdzisława Belon podziękowała za wspaniałą grę Aktorów i za pomoc Rodziców w przygotowaniu pięknych strojów. Ja  również bardzo dziękuję za ogromną pomoc Pani Dyrektor i Paniom Wychowawczyniom.

Natomiast na  nadchodzące Święta życzę wszystkim Pracownikom Przedszkola
obfitego Błogosławieństwa Małego Jezusa