Pożegnania nadszedł czas...

W dniu 28.06.2013r w Europejskim Centrum Bajki odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci z grup młodszych pożegnały odchodzących do szkoły starszaków i przedszkole na okres wakacji: wierszami, piosenkami i tańcami. Starszaki w swoim ostatnim przedszkolnym występie  złożyły życzenia, podziękowania i kwiaty pani dyrektor, swoim wychowawczyniom i pracownikom obsługi. Na koniec części artystycznej uroczyście zatańczyły poloneza. Pani dyrektor Zdzisława Belon wręczyła dyplomy z podziękowaniami rodzicom, którzy brali aktywny udział w życiu przedszkola a także pani dyrektor ECB Karolinie Kępczyk podziękowanie za współpracę. Złożyła też wakacyjne życzenia dzieciom i wszystkim obecnym. Prezentacja multimedialna „Przeżyjmy to jeszcze raz” pozwoliła przypomnieć chwile spędzone razem w przedszkolu.

Zakończenie roku przedszkolnego to czas wspomnień i podsumowań. Dla mnie osobiście to etap zamknięcia 10 lat prowadzenia przedszkolnych kronik. Dekada z życia przedszkola to setki zapisanych stron i zdjęć. Mam nadzieję, że

absolwenci naszego przedszkola …”kiedyś tu wrócą, kartki kroniki przerzucą, siebie tu odszukają no i powiedzą: fajnie było być małym.”

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców Przedszkola za kwiaty i gratulacje z racji mojego udziału w plebiscycie „Belfer Roku 2012/13” dzięki któremu mogłam promować naszą placówkę.

Życzę wspaniałych wakacji i ciepłych wspomnień.

Barbara Żurek