Wycieczka "Bawialnia" Staszów

WYCIECZKA…

14 czerwca 2013r przedszkolaki z grup młodszych: „Krasnoludki” i „Muchomorki” ze swoimi wychowawczyniami: E. Kapusta,

L. Bartusiak i B. Żurek udały się na wycieczkę do Staszowa. Jej celem był pobyt w „Bawialni Ewy”. Już sam przejazd autobusem dla niektórych był wielkim przeżyciem, a miejsce gdzie na powierzchni 200 2 dzieci mogą się swobodnie bawić w kącikach tematycznych, zjeżdżać na zjeżdżalni do basenu kulkowego oraz korzystać z różnego rodzaju zabawek i sprzętów był ogromną atrakcją. Najwięcej radości wzbudzała konstrukcja typu „małpi gaj”, gdzie trzeba było wykazać się odwagą i zręcznością ale nikt się nie bał, wszyscy bawili się świetnie. Wycieczka do „Bawialni Ewy” to niezapomniane chwile i niezapomniane wrażenia. Dowodem tego są zdjęcia na których można zobaczyć  wielką radość dzieci.

Barbara Żurek