Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Mikołaj

Mikołaj w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie

Czwartek… szóstego grudnia… długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane same szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w przedszkolu. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek.

Atmosfera spotkania była magiczna gdyż całe spotkanie prowadziły ,,elfy”- panie animatorki z Europejskiego Centrum Bajki.

Tego dnia został rozstrzygnięty również konkurs plastyczny pt ,,Portret Świętego Mikołaja” na konkurs wpłyneło 34 prace. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo pięknie i starannie dlatego też wszystkie zajęły pierwsze miejsce.

Dupońka Agnieszka