Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

,,Akcja cała Polska czyta dzieciom”

Dziś 13.11. 2018r. Odwiedziła nasze przedszkole Pani  Dyrektor Gminnej Biblioteki w Pacanowie. W ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” Pani Ania czytała dzieciom wiersze o tematyce patriotycznej. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem i skupieniem słuchały wierszy, starsze przedszkolaki umiały same powiedzieć ,,Kto Ty Jesteś ?...”. Po zakończeniu czytania przez Panią Anie dzieci chętnie opowiadały o usłyszanych przed chwilą wierszach, o stolicy, polskiej rzece, najsłynniejszym polaku Janie Pawle . Na koniec wizyty Pani Dyrektor zaprosiła wszystkie przedszkolaki do biblioteki  gdyż tam czekają na dzieci nie piękne baśnie  i opowiadania.

A. Dupońka