Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Teatr "Przygody foczki akrobatki"

Przygody foczki Akrobatki

Chwalić się nie wypada, wiedzą o tym przedszkolaki, a jeżeli ktoś jeszcze miał wątpliwości, to mógł się o tym przekonać w środę 21. 11. 2018r. W tym bowiem dniu gościł w naszym przedszkolu teatr Patigo z Kielc z przedstawieniem "Przygody foczki Akrobatki". Pełna humoru opowieść o małej foczce, której wydawało się, że wszystko potrafi i może z powodzeniem występować w cyrku, wywoływała wśród dzieci lawinę śmiechu. Nieporadna, a zarazem zarozumiała foczka bardzo przypadła do gustu dzieciom i chętnie włączały się do zabawy proponowanej przez Dyrektora cyrku. Uśmiech nie znikał z twarzy wszystkich dzieci, a zwłaszcza najmłodszych. Oprócz miłej i radosnej atmosfery widowisko miało też elementy edukacyjne. Przedszkolaki dowiedziały się, że jeżeli chcemy osiągać sukces to  musimy na niego wytrwale i pilnie pracować.

A. Dupońka