Wizyta w DPS

PRZEDSZKOLAKI W DPS W SŁUPI

„Kwiat Dobroci”, to przedstawienie jakie obejrzały starszaki z naszego przedszkola  dzięki gościnności dyrekcji, pracowników oraz pensjonariuszek Domu Pomocy Społecznej w Słupi. W dniu 19 czerwca na placu tuż za budynkiem DPS- u było bardzo kolorowo i gwarnie. Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie oraz z Rataj Słupskich obejrzały piękną i bardzo pouczającą bajkę w wykonaniu pensjonariuszek. Jak to w bajkach bywa pojawiła się oczywiście piękna królewna, ale ta niestety nie była miła ani dobra dla nikogo. Kochała jedynie kwiaty, ale na szczęście dzięki swojemu ogrodnikowi (a tak naprawdę królewiczowi) zrozumiała, że warto być dobrym dla innych. Bajkowy morał miał zatem bardzo ważny przekaz!
A potem to dopiero było wesoło, tanecznie i słodko! Dzieci poczęstowane cukierkami oraz pysznymi soczkami zaśpiewały kilka piosenek, a nawet zaprosiły do wspólnego tańca. Najwięcej radości przysporzyły znane wszystkim dzieciom „kaczuszki”, przy których wszyscy ( dzieci, pracownicy oraz pensjonariusze) bawili się wyśmienicie.
Dziękując: Dyrekcji, pensjonariuszkom oraz osobom, które włożyły mnóstwo pracy w przygotowanie przedstawienia – obiecujemy rewanż! Następnym razem, to my zapraszamy na przedstawienie!