Dzień Rodziny

DZIEŃ RODZINY

28 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały swój program taneczno – wokalno - recytatorski. Rodzice najpierw obejrzeli przedstawienie w wykonaniu starszych grup pt.: „ Grymaśna Stokrotka” o perypetiach pewnej Stokrotki, która nie mogła się zdecydować na żadnego z kandydatów na męża. A przychodzili prosić o rękę : Mak, Rumianek, Bratek i inne kwiaty, a ona wciąż „grymaśna była”. W końcu została sama, ale na szczęście na łąkę przybiegły dzieci z przedszkola i zrobiły piękny bukiet dla rodziców ze wszystkich kwiatów, już bez marudzenia przy wyborze kwiatów! Następnie młodsze grupy wyraziły swoją miłość do rodziców poprzez okolicznościowe wiersze .
Jednak najbardziej żywiołowe okazały się  występy taneczne, które bardzo podobały się rodzicom.  Później posypały się całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.
Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!